Brązowy medal Dominiki Wiśniewskiej – Uflik w 22 Mistrzostwach Polski PZLA w Biegu Alpejskim
Sierpień
12
2020

W dniu 9 sierpnia 2020 r. na trasie z Ludwikowic Kłodzkich na szczyt Wielkiej Sowy odbyły się 22. Mistrzostwa Polski Seniorów PZLA w Biegu Alpejskim. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 km o przewyższeniu + 600m/ -60 m.

W kategorii kobiet złoty medal zdobyła Martyna Masłowska z ULKS Bystrzyca Kłodzka. Srebrny Anna Ficner (MKS Siechnice), a brązowy medal, na co dzień lekarz w Klinice w Zabrzu Dominika Wiśniewska - Ulfik z SKB Kraśnik. 12 miejsce i 5. w K 20 zajęła jej koleżanka klubowa Magdalena Wójcicka.

Wśród mężczyzn zwyciężył Piotr Łobodziński z LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, 6 miejsce zajął Michał Biały, 14. Kamil Młynarz a 23. był Rafał Uflik mąż Dominiki (wszyscy SKB Kraśnik).

W ramach biegu na Wielką Sowę trzyosobowy zespół SKB Kraśnik w składzie Michał Biały, Kamil Młynarz i Magdalena Wójcicka wygrał klasyfikację drużynową.